نحوه دانلود کردن فایل فشرده

اموزش نحوه دانلود کردن در اینترنت

1- به تاپیک مورد نظر خود برای دانلود نرم افزار مراجعه کنید و سپس بر روی ادامه متن کلیک کنید که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.

2- بعد از کلیک بر روی ادامه متن صفحه لینک و پسورد نرم فزار یا بازی و یا هر دانلود دیگری ظاهر می شود . که با فلش قرمز رنگ لینک دانلود مشخص شده است . برای دانلود کافی است بر روی لینک دانلود کلیک یا Save Target Asرا بزنید. 

3-بعد از کلیک بر روی لینک دانلود کادر زیر ظاهر می شود که در خط Typeحجم نرم افزار را مشخص می کند. که با فلش آبی رنگ مشخص شده است . برای ذخیره کافی است بر روی دکمه Saveکلیک کنید که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.

4- بعد از کلیک بر روی دکمه Saveباید مسیر فایل ذخیره شده را مشخص کنید که پیش فرض بر روی دسکتاپ رایانه می باشد و ما هم همین مکان را قبول می کنیم. بر روی دکمه Saveکلیک می کنیم تا فایل ذخیره شود که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.

5- مشاهده می کنید که فایل ذخیره شده است.

6- بر روی فایل فشرده کلیک کنید که صفحه زیر وارد می شود. اگر مسیر خاصی را برای باز کردن فایل های دارید بر روی دکمه Browseکلیک کنید که با فلش آبی رنگ مشخص شده است. برای شروع کار بر روی دکمه Installکلیک کنید که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است.

7- بعد از کلیک بر روی دکمه Installاز شما پسوردی خواسته می شود که پسورد تمام فایل هایی که در سایت است اسم خود سایت یعنی www.kamyabonline.comاست که با کادر سیاه هم مشخص شده این پسورد را کجا تایپ کنید . بعد از تایپ پسورد بر روی دکمه OKکلیک کنید که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است

8-مشاهده می کنید که فایل فشرده باز شده است و شما می توانید وارد شاخه مورد نظر خود شوید و شروع به استفاده از آن فایل دانلود شده کنید.

توجه :

اگر فایلی که شما دانلود کرده باشید ناقص دانلود شده باشد پسورد بر روی فایل عمل نمی کند.

موفق و پیروز باشید.

 

/ 0 نظر / 27 بازدید